Al vele jaren is het G-voetbal een volwaardig onderdeel van vv Gemert. Op dit moment zijn er twee seniorenteams en één jeugdteam. In totaal zo’n 40 spelers. Zij trainen en voetballen wekelijks. De spelregels zijn iets anders in vergelijking tot het reguliere veldvoetbal. Een team bestaat uit acht spelers, het veld en de doelen zijn iets kleiner.

Het G-voetbal is bedoeld voor mensen met een lichamelijke en/of verstandelijke beperking maar ook voor mensen met autisme, een hersenbeschadiging en een visuele of communicatieve beperking. De doelstelling is puur recreatief.

De G-teams hebben vanzelfsprekend meer begeleiding nodig dan reguliere teams. VV Gemert beschikt dan ook over een groep zeer gedreven leiders en trainers. 

Wanneer:
Jeugd: donderdagavond 18.30 - 19.30 uur
Senioren: donderdagavond: 19.30 - 20.30
Waar:
Sportpark Molenbroek, Sportlaan 9, 55421 SK  Gemert

Voorwaarden

Leeftijd: Vanaf 6 jaar

Meer informatie

Website: http://vvgemert.nl/senioren__trashed/g-voetbal/

Contact: Janine Rechters
Telefoon: 0492 367188
email: jvdijck@kpnmail.nl